У кошику порожньо

2024-05-28 03:18:44

Як налаштувати Wi-Fi Роутер Xiaomi

Після придбання маршрутизатора і його підключення потрібно виконати установку необхідних параметрів, щоб забезпечити коректну роботу пристрою. Даний процес не займе багато часу і дасть можливість поліпшити якість роботи і розширити функціональні можливості. Роутер Ксіомі орієнтований на внутрішній ринок, природно і інструкція з експлуатації теж написана на китайській мові. У даній статті ми спробуємо детально розібратися як здійснюється настройка роутера Xiaomi, і зупинимося на всіх основних моментах даного процесу.

Роутери Ксіомі, основні особливості пристроїв

Маршрутизатор Xiaomi відрізняються високою якістю і надійністю роботи, а також своєю універсальністю. Їх можна використовувати для організації корпоративної і домашньої мережі. Характерними особливостями пристроїв цього виробника є:

 • Можливість створення точки доступу, практично в будь-якому місці, що обумовлено тим, що пристрій може стабільно працювати від повербанка;
 • Широкий спектр налаштувань;
 • Можна керувати за допомогою смартфона.

Щоб забезпечити надійну і продуктивну роботу маршрутизатора, потрібно знати як налаштувати роутер.

Важливо - настройка маршрутизаторів Xiaomi, незалежно від їх моделі, виконується через стандартний інтерфейс.

При цьому слід враховувати, що у кожної моделі таких пристроїв є свої особливості, які потрібно обов'язково брати до уваги, під час настроювання. Наприклад, маршрутизатор Ксіомі Мі Нано оснащений мікро-USB входом, і може функціонувати від зарядного пристрою для смартфона. Але частково обмежує функціональні можливості пристрою, відсутність роз'єму USB.

Роутери цього бренду, призначені для створення домашньої мережі, оснащені USB-портами, і можуть працювати в 2-х діапазонах частот - 5ГГц і 2,4 ГГц. До них можна підключати зовнішні аксесуари.

Як правильно підключити новий роутер

Розглянемо основні моменти і етапи, як підключити роутер до комп'ютера, спочатку слід підготувати пристрій. Для цього потрібно підключити його до електромережі, і натиснути маленьку кнопочку, яка знаходиться на зворотному боці приладу, всередині отвору, підписаного "Reset", і утримувати її в цьому положенні приблизно 10 секунд.

Це можна зробити за допомогою тоненького предмета достатньої довжини. Після цього Ethernet-кабель під'єднати до роз'єму синього кольору (підписується "Internet"), а кабель від ПК підключити до одного з роз'ємів білого кольору.

Далі необхідно виконати ряд дій в такій послідовності.

 1. Запустити браузер (Opera, Mozilla Firefox, Google Chrome, Vivaldi, Safari та інші.
 2. В адресній (НЕ пошукової!) Рядку набрати miwifi.com або 192.168.31.1.
 3. У вікні з ліцензійною угодою (на китайській мові) потрібно, натисканням кнопки Agree, підтвердити свою згоду і прийняття умов.
 4. Присвоїти мережі нове ім'я і придумати пароль. Для цього потрібно заповнити поля "Network name" і "Password".
 5. Вказати місце розташування мережі, ввести заданий пароль і натиснути кнопку успішно встановлено ( "Set up successfully"). Після цього можна переходити до налаштувань параметрів маршрутизатора Xiaomi.
 6. Дочекатися завершення створення бездротових мереж (відобразитися на моніторі).
 7. Вибрати мережу, з новою назвою і підключитися. Для цього потрібно ввести пароль адміна. При відсутності доступу до інтернету, необхідно перезавантажити комп'ютер і маршрутизатор.

Розберемо як підключити wifi роутер, і що необхідно виконати для створення бездротового підключення.

 • Зайти в Common settings.
 • Ввести, запитувані дані про провайдера.
 • У пункті Internet Settings вибрати відповідні протоколи підключення.
 • Увійти в Wi-Fi Settings і ввести дані для SSID і захисту. При використанні відразу 2-х діапазонів, ці параметри потрібно вказати окремо для частот 2,4 ГГц і 5 ГГц.
 • У Encryption вказати протокол шифрування, і створити ключ доступу.

Щоб створити гостьовий доступ необхідно Shut down замінити на Open, а після цього вибрати тип захисту і ввести SSID гостьового вай-фай. Щоб активувати доступ з шифруванням потрібно створити пароль.

Для запуску в дію всіх налаштувань, пристрій потрібно перезавантажити.

Функціональні можливості та управління

Далі розглянемо як налаштувати вай-фай роутер, і які можливості передбачені офіційною прошивкою маршрутизатора Ксіомі. Після підключення до глобальної мережі вашого комп'ютера або ноутбука, а також всіх гаджетів, підключених до створеної WI-FI мережі, потрібно повернутися в адмінку, використовуючи вбудований перекладач в Google Chrome, текст автоматично перекладається на російську. Для цього достатньо правою клавішею мишки натиснути на сторінці і вибрати пункт "перекласти російською". На екрані відобразяться дані про основні параметри пристрою. Тут можна побачити графіки завантаженості бездротової і дротової мережі. Якщо прилад одночасно працює в 2-х різних діапазонах, дані будуть вказуватися для всіх підключень.

У першому рядку відображаються 4 пункти - статус, обсяг зовнішньої пам'яті, основні настройки та додаткові. На даній сторінці вказуються дані про поточний стан роутера, зокрема про завантаженість Internet-каналу, пам'яті, процесора, перелік і статистика приєднаних клієнтів.

На наступній сторінці відображаються дані про підключеному накопичувачі, варіантах доступу до наявних на ньому файлів.

Важливо - з браузера отримати доступ до цих даних, а також змінювати параметри сервісів для зовнішнього накопичувача можна.

Ключові настройки включають вибір наступних параметрів - підключення до інтернету і створення бездротових мереж, а також налаштування списку користувачів, вибір адрес для LAN, зміна пароля адміністратора, системні функції. При необхідності, є можливість відключення певних точок доступу окремо в кожному діапазоні частот. У додаткових параметрах можна налаштувати потужність передачі сигналу, а також створити списки доступу для певних клієнтів.

Також можна вибирати швидкість і змінювати MAC-адресу порту WAN.

На останній сторінці можна перевірити наявність оновлень наявної прошивки, а при бажанні завантажити з файлу. Крім цього тут є пункти щодо вибору часового поясу і управління конфігурацією.

У цій статті ми розібрали основні моменти як підключити роутер до інтернету (Ethernet та безпровідне підключення), і швидко його налаштувати. Крім цього ознайомилися з основними можливостями стандартної заводської прошивки. Якщо при підключенні маршрутизатора Ксіомі виникли будь-які труднощі, то завжди можна звернутися до кваліфікованих консультантів нашої компанії і отримати вичерпну інформацію та практичні поради про те, як це правильно зробити і максимально використовувати можливості купленого пристрою.

На закінчення хочеться відзначити, що роутери Xiaomi - це недорогі, надійні і функціональні пристрої, які досить легко і просто налаштовуються і забезпечують надійну і стабільну роботу в самих різних умовах і на протязі тривалого часу.

Дивіться також
Супер Конкурс!!!

Супер Конкурс!!!

Розіграш призів. Компанії Gadgik 4 роки!!!

Вигідна пропозиція для водіїв OnTaxi

Вигідна пропозиція для водіїв OnTaxi

Детальні умови за посиланням...

У нас з'явився інформаційний телеграм канал

У нас з'явився інформаційний телеграм канал

Дізнавайся корисну інформацію про гаджетах і аксесуарах в нашому телеграм каналі

Xiaomi Airdots і Xiaomi Mi Band 4 - найкращі ідеї подарунків на Новий рік від "GADGIK"

Xiaomi Airdots і Xiaomi Mi Band 4 - найкращі ідеї подарунків на Новий рік від "GADGIK"

Яку вебкамеру вибрати для комп'ютера

Яку вебкамеру вибрати для комп'ютера

Навушники бездротові Xiaomi Redmi Airdots як відрізнити оригінал від підробки

Навушники бездротові Xiaomi Redmi Airdots як відрізнити оригінал від підробки

XiaoMi MiBand 4, як відрізнити підробку від оригіналу: опис основних способів

XiaoMi MiBand 4, як відрізнити підробку від оригіналу: опис основних способів

Які ароматизатори в авто краще

Які ароматизатори в авто краще

Як вибрати смарт годинник

Як вибрати смарт годинник

Провідна або безпровідна миша: поради щодо вибору

Провідна або безпровідна миша: поради щодо вибору

Як вибрати килимок для мишки

Як вибрати килимок для мишки

Схожі статті