2025-01-01 13:59:23
Як підібрати повербанк для телефону, смарт годин, планшета
Життя сучасної людини, вже не можна уявити без використання різних мобільних пристроїв, що характеризуються великим вибором функціональних можливостей. Але постійна робота в фоновому режимі, велика діагональ смартфонів або планшетів, плюс максимальне використання функціоналу, призводить до досить швидкої розрядки акумулятора гаджета. Бути впевненим на 100%, що девайс не розрядиться в самий невідповідний момент, допоможуть портативні батареї. Тим більше, що багато користувачів звикли одночасно використовувати відразу кілька таких гаджетів (smart-годинник, bluetooth-навушники, мобільний телефон, електронні сигарети і так далі). На сайті інтернет магазину "GADGIK" представлений великий і різноманітний асортимент таких пристроїв.
Що таке power bank і основні види
Повербанк - це зовнішній акумулятор, який відрізняється своєю компактністю, практичністю і автономністю роботи. Тому його ще нерідко називають переносним зарядним пристроєм (ПЗП). Його використання дає можливість здійснювати повноцінну зарядку сумісних гаджетів, без прив'язки до стандартних мереж електроживлення, наприклад, в дорозі, на відпочинку. Для цього достатньо мати USB-кабель або Lightning (для пристроїв Apple).
Розібравшись для чого потрібен power bank, потрібно відзначити, що його придбання може стати оптимальним рішенням для людей, які активно займаються спортом, багато подорожують, часто відправляються в тривалі поїздки, багато фотографують, знімають відео, роблять презентації, повинні постійно бути на зв'язку з службової необхідності, в загальному всім, у кого часто виникає потреба автономно заряджати свої мобільні пристрої.
Щоб визначитися, як вибрати зовнішній акумулятор, потрібно знати основні їх відмінності, особливості та функціональні можливості. За типом батареї, повербанк поділяють на 2 основні види:
Якщо порівнювати ці два види, то другий варіант буде кращим. Головною його відмінністю є - відсутність рідкого електроліту. Замість нього тут застосовують спеціальний полімерний матеріал, який характеризується більш високою щільністю енергії, на одиницю площі і незначною масою. До інших достоїнств батареї Li-Polimer є:
- Ультракомпактні розміри (товщина може бути близько 1 мм);
- Можливе виготовлення практично будь-якої конфігурації;
- Високий рівень безпеки;
- Більший період працездатності без підзарядки і велика ємність ніж у літій-iонних.
Правда і коштують такі переносні зарядки на порядок дорожче.
На що слід звертати увагу, вибираючи ПЗП
Багатьох користувачів цікавить питання, як вибрати повербанк для смартфона, смарт годин, блютуз-навушників та інших девайсів, і на які параметри слід звертати увагу. Фахівці рекомендують відразу, звертати увагу на сумісність з конкретними гаджетами, які планується найчастіше заряджати.
Важливо розуміти, що незважаючи на те, що power bank, завдяки наявності різноманітних перехідників і кабелів, можна підключати практично до всіх цифровим гаджетам, включаючи смартфони на Android, iPhone, відео- і фотокамери, MP3/4 - плеєри та інші девайси, потрібно враховувати і технічні характеристики - напруга на вході пристроїв, які будуть заряджатися, а також їх номінальну силу струму.
При цьому, підключати смартфон або планшет з показником сили струму 1А, можна спокійно до 2-х приміщення повинна бути захищена роз'єму повербанка. Але якщо ситуація буде зворотною, тобто пристрій може потребувати 2А, а на виході з ПЗУ 1А, то такий варіант приєднання не рекомендується. Це може негативно позначитися на працездатності акумулятора, а сам процес затягнутися на дуже тривалий час. Найбільш часто таке трапляється при підзарядці Apple iPad.
Також повербанк не підходить для ноутбуків і інших гаджетів, оснащених зовнішнім адаптером живлення.
Другий важливий момент - ємність переносного зарядного пристрою. Звичайно можна використовувати правило - чим вище цей показник, тим краще. Але тут теж є свої нюанси. Зі збільшенням ємності, збільшуються і його вага і габарити, а також час власної підзарядки. Тому досить правильно розрахувати необхідний показник для конкретного пристрою. Для цього потрібно знати як працює повербанк, які пристрої будуть заряджатися і приблизну кількість разів.
Це можна зробити за такою формулою - значення ємності power bank, розділити на ємність заряджається гаджет, помножену на 1,5. Наприклад, PowerBank Borofone BT20 10000mAh зможе 2 рази зарядити до 100% батарею смартфона Xiaomi Redmi 5A 16GB з ємністю 3000mAh, даний результат був отриманий в такий спосіб - 10000mAh: (3000mAh Х 1,5) = 10000: 4,5 = 2,2 ( р).
Нерідко власники повербанка скаржаться, що заявлені характеристики, не відповідають дійсності. Так таке теж трапляється у недобросовісних виробників, але частіше все виявляється набагато простіше.
Деякі користувачі просто не знають, як правильно заряджати повербанк і свій гаджет. Зокрема, якщо смартфон, під час зарядки, буде залишатися у включеному стані, то тривалість процесу може істотно затягнутися. Це пояснюється тим, що мобільний пристрій буде продовжувати витрачати отриману енергію на свої потреби.
Також рекомендується звертати увагу на бренд, і вибирати продукцію відомих і перевірених виробників. У каталозі інтернет магазину power bank, можна підібрати і купити таких компаній - XIAOMI, PINENG, Yoobao, DOCA, Sony, Samsung, Asus, Huawei, Remax і деяких інших. Серед найбільш популярних і затребуваних моделей можна виділити:
- Remax Proda Vanguard PP-V12 12000mAh;
- Remax Proda Ice-Cream PPL-18 10000mAh;
- Borofone BT20 10000mAh;
- Baseus Mini Cu 10000mAh;
- Hoco Wireless Graceful Energy J14 10000mAh і деякі інші.
Розглядаючи, як вибрати power bank, експерти радять враховувати наявність додаткових опцій, що дозволить застосування переносної зарядки істотно урізноманітнити. Це може бути:
- Цифрова індикація, що показує на РК-дисплеї, рівень заряду;
- Світлодіодний ліхтарик;
- Декілька портів з різними показниками сили струму - 1А і 2А.
Крім цього, такі пристрої можуть відрізнятися за матеріалом, з якого вони виконані (пластик, дерево, метал), габаритним розмірам, масі, дизайну. Про усього цього залежить практичність і надійність повербанка, а також зручність його використання. Якщо ще сумніваєтеся або не знаєте, який повербанк купити, то ще раз подумайте, як часто і в яких умовах ви будете його використовувати, а також які девайси найчастіше планується заряджати. Наприклад, для екстремалів, більше підійдуть моделі в металевому корпусі, хоча вони і більш важкі і масивні. Дівчатам більше підійдуть стильні і яскраві ПЗП, невеликої маси і компактних розмірів, які можна без проблем носити в своїй сумочці.
Для тих, хто не знає як підібрати повербанк для телефону, завжди може звернутися до консультантів компанії "GADGIK". Вони не тільки допоможуть підібрати оптимальну модель переносного зарядного пристрою, а й дадуть рекомендації по правильному їх використанню, а також нададуть актуальну інформацію про ціни, акції, знижки і умови та строки доставки по Україні. На сайті можна також дізнатися про новинки мобільних аксесуарів, прочитати опис і подивитися фото, обраних пристроїв.
У нас з'явився інформаційний телеграм канал
Дізнавайся корисну інформацію про гаджетах і аксесуарах в нашому телеграм каналі
Android 15 вже на Google Pixel! П'ять головних нововведень
Android 15 вже на Google Pixel! П'ять головних нововведень Google офіційно запустила стабільну версію Android 15 для смартфонів і планшетів серії Pixel. Оновлення не принесло радикальних змін, але додало низку корисних функцій, які покращують взаємодію з пристроєм.