У кошику порожньо

2024-06-14 07:45:36

Як вибрати фітнес браслет Xiaomi

Фітнес-браслети стали одним з найбільш затребуваних гаджетів сучасної людини, що і зумовило збільшення пропозиції на ринку. Одними з найпопулярніших вважаються фітнес-браслети Xiaomi.

Багато людей, замислюючись над тим, який фітнес-браслет вибрати в 2020, відзначають оптимальне співвідношення ціни і якості в продукції Сяомі, хороший функціонал, тривалий термін служби та інші гідності. Тому, варто розглянути ряд інших питань - який конкретно браслет придбати, чим він буде корисний і як його налаштувати після покупки.

Як вибрати фітнес браслет Xiaomi

Найбільш затребуваними фітнес-браслетами даного виробника є:

 • Xiaomi Mi Band 4;
 • Xiaomi Hey Plus;
 • Xiaomi Mi Band 3;
 • Xiaomi Mi Band 2.

Однозначно, перший варіант можна назвати найкращим з усіх випущених даною компанією. У четвертому Mi Band досягнуто відмінне поєднання функціоналу з якістю топ продукції, при цьому збережена традиційна для Сяомі демократична ціна. Статистика говорить сама за себе: Mi Band 4 - найбільш продаваний зараз фітнес-браслет на планеті.

Що стосується Xiaomi Hey Plus, то він є чимось середнім між 3-м і 4-м поколіннями Mi Band. В принципі, в ньому немає нічого незвичайного, крім спрямованості на китайський ринок. Тому, основний майданчик для придбання даного товару - це AliExpress, що не для всіх є зручним варіантом.

Вихід 4-го покоління фітнес-трекерів Xiaomi сприяв падінню ціни на Mi Band 3. При цьому даний браслет залишається досить хорошим і сучасним варіантом. Придбання цієї моделі - відмінний варіант для тих, хто хоче взяти недорогий якісний браслет, або для тих, хто вперше купує такий товар.

Що стосується другого Mi Band, то це - нестаріюча класика, хоч і дещо втратила актуальність в наш час. Втім, якщо немає бажання особливо витрачатися на фітнес-браслет, то даний варіант буде найкращим.

Чим браслет Mi Band корисний?

Головне призначення фітнес-браслетів - це контроль за станом здоров 'я. Однак, сучасні варіанти трекерів від Сяомі здатні на більше. Розглянемо функціонал об 'єктивно кращої моделі даного бренду - Mi Band 4. Так, даний фітнес браслет Xiaomi здатний:

 • показувати час і дату;
 • встановлювати будильники і нагадування, налаштовувати таймери;
 • показувати повідомлення (наприклад, про отримане електронною поштою листа);
 • керувати вхідними дзвінками (відхилити дзвінок, поставити беззвучний режим);
 • розблокувати телефон;
 • керувати музикою (регулювати гучність, перемикати композиції) тощо.

Ці та інші можливості сучасних фітнес-браслетів і зумовили їх зростаючу популярність. Хороший трекер буде відмінним доповненням до смартфона, особливо, для любителів активного способу життя.

Як підключити фітнес браслет Xiaomi

Перед тим, як здійснити перший запуск нового фітнес-трекера, пристрій краще підзарядити. Як правило, гаджети продаються практично розрядженими, так що варто витратити трохи часу на зарядку перед початком повноцінного використання фітнес-браслета.

Для того, щоб налаштувати Mi Band, необхідно зареєструвати свій аккаунт (зрозуміло, у разі відсутності Мі-акаунтів у минулому). Для цього використовуються як браузери, так і спеціальний додаток. Якщо створювати обліковий запис ви будете за допомогою браузера, слід заповнити анкету на офіційному сайті (потрібна електронна пошта, дата народження і країна проживання).

У деяких інструкціях вказано можливість використання мобільного номера, а не адреси ел. пошти. У цьому випадку потрібно вибрати відповідний варіант. Після виконання всіх вказаних вище дій, введіть і повторіть пароль, а потім заповніть поле для перевірочного коду.

Тепер розглянемо реєстрацію за допомогою програми. У цьому випадку радимо використовувати все-таки e-mail, так як жителі СНД можуть відчувати певні труднощі при спробі зареєструватися за допомогою номера телефону.

Розібравшись з реєстрацією або увійшовши до вже існуючого акаунту, можна переходити безпосередньо до налаштування пристрою. Фітнес-браслети Сяомі налаштовуються досить просто. Процес займе кілька етапів:

 1. Активація програми (з цим питанням розібралися - використовуємо логін, пароль, створені під час реєстрації), зазначення статі, нікнейму, ваги, росту, дати народження і бажаної мінімальної кількості кроків. Зрозуміло, дані не статичні, їх можна змінювати на свій розсуд;
 2. Пiдключення браслета. Це досить проста процедура, яка передбачає використання Bluetooth-технології (повинен бути включений на телефоні). Далі сам додаток видаватиме рекомендації, які потрібно виконувати. Після вибору типу пристрою, потрібно буде трохи постукати браслетом, що повинно призвести до появи відповідного напису про вдале налаштування вашого Xiaomi.
 3. Якщо з'єднання пройшло успішно, буде оновлено прошивку браслета. Для уникнення неприємностей, пристрій повинен знаходитися недалеко від телефону. Коли прошивку буде оновлено, з'явиться можливість активації найцікавіших функцій.

Інтерфейс самої програми Mi Fit дозволяє дивитися різну статистику, а також:

 • вести підрахунок кількості кроків протягом дня, моніторинг активності;
 • групувати інформацію по різних часових періодах (переглядати дані за день, тиждень тощо, аж до всього курсу тренувань);
 • отримувати інформацію про сон володаря фітнес-трекера (сюди включаються дані про фази сну, як довго тривав глибокий і швидкий сон, час пробудження та інші важливі показники);
 • стежити за змінами ваги, порівнювати актуальні показники з попередніми;
 • дізнатися про індекс маси тіла, про статуру і багато іншого.

Володарі фітнес-браслетів Сяомі можуть використовувати не один акаунт, але кілька облікових записів. Це дозволяє отримувати інформацію про дані більше, ніж одного користувача. Що стосується смуги досягнень, є можливість дізнатися про кількість пройдених протягом дня кроків, відстані, про досягнення встановленої початкової мети. Інтерфейс передбачає можливість сортування інформації, а також можливість відправляти її за допомогою месенджера або поділитися в соц. мережах.

Включення GPS - необхідна умова активації функції "Біг", яка є в браслетах Mi Band. Перед тим, як приступати безпосередньо до тренування, потрібно дочекатися зеленого світіння значка, що вказує на активні супутники. У процесі бігу браслет фіксуватиме всю необхідну інформацію - починаючи від швидкості руху і середнього темпу, закінчуючи подоланою відстанню, траєкторією руху і кількість спалених калорій. Для зупинки відліку затисніть і утримуйте "Пауза".

Альтернатива смартфону для отримання статистики - рух "дивимося час на наручному годиннику". В такому випадку індикатори замерцають, і тут вже все залежить від вас. Якщо миготить 2/3 діодів - стільки ж від добового нормативу ви виконали, 1/3 - аналогічна система, діоди не блимають - виконано менше 1/3 від потрібної кількості.

Дивіться також
Супер Конкурс!!!

Супер Конкурс!!!

Розіграш призів. Компанії Gadgik 4 роки!!!

Вигідна пропозиція для водіїв OnTaxi

Вигідна пропозиція для водіїв OnTaxi

Детальні умови за посиланням...

У нас з'явився інформаційний телеграм канал

У нас з'явився інформаційний телеграм канал

Дізнавайся корисну інформацію про гаджетах і аксесуарах в нашому телеграм каналі

Xiaomi Airdots і Xiaomi Mi Band 4 - найкращі ідеї подарунків на Новий рік від "GADGIK"

Xiaomi Airdots і Xiaomi Mi Band 4 - найкращі ідеї подарунків на Новий рік від "GADGIK"

Яку вебкамеру вибрати для комп'ютера

Яку вебкамеру вибрати для комп'ютера

Навушники бездротові Xiaomi Redmi Airdots як відрізнити оригінал від підробки

Навушники бездротові Xiaomi Redmi Airdots як відрізнити оригінал від підробки

XiaoMi MiBand 4, як відрізнити підробку від оригіналу: опис основних способів

XiaoMi MiBand 4, як відрізнити підробку від оригіналу: опис основних способів

Як вибрати килимок для мишки

Як вибрати килимок для мишки

Що таке попсокет і як його прикріпити на телефон

Що таке попсокет і як його прикріпити на телефон

Чи потрібно захисне скло на телефон, які види бувають і як правильно вибрати

Чи потрібно захисне скло на телефон, які види бувають і як правильно вибрати

Як вибрати автомобільний утримувач для смартфона

Як вибрати автомобільний утримувач для смартфона

Схожі статті